Myslivecký kroužek – 2013 / 2014

Již druhým rokem Myslivecké sdružení Benátky nad Jizerou ve spolupráci s Benáteckým čtyřlístkem otevírá myslivecký kroužek pod názvem „Myslivecký čtyřlístek“.  Bude probíhat minimálně 1x za 14 dní v hájovně Okrouhlík. První schůzka proběhne v sobotu 5. 10. od 9:30 do 11:30 hodin.  Kroužek bude zaměřen především na myslivost,vztah k přírodě a její ochranu.

Během schůzek bude dětem nabídnut pestrý, zajímavý a také dobrodružný program, při kterém děti získají nejen mnoho znalostí a zkušeností, ale i spoustu zážitků z přírody, na které se nezapomíná. Kroužek bude záměrně v sobotu dopoledne, neboť v tento čas bude po celý rok probíhat za světla (během týdne to není možné) a často se zde v tuto dobu scházejí myslivci. A o to více bude kroužek atraktivní a zábavný.

Děti na vlastní kůži poznají, že myslivec není člověk, co střílí zvěř ale hlavně se o zvěř a o les stará. Máme přání, aby naše benátecké děti a mládež poznaly, jaká krásná místa se v okolí Benátek nachází. Na všechny děti se moc těšíme, rádi jim věnujeme svůj volný čas a doufáme, že alespoň trochu jim dáme to, co nám dali naši rodiče. Pokud tedy máte zájem, přijeďte 5. října do Okrouhlíka, třeba jenom na zkoušku.

Vždyť upřímně, jak často se Vaše děti dostanou do lesa? A protože jsou schůzky o víkendu, kdy mají rodiny často svůj program, upozorňujeme, že je jedno, zda dítě bude na schůzce 1x  nebo 3x za měsíc.

Kontakty:

Karel Bendl tel.: +420 607 186 286

deadly warm and compaortable
weight loss tipsguide people to buy Timberland boots as a new prepare for winter